Tablica informacji pasażerskiej

Technologia papieru elektronicznego, która umożliwia ekologicznie i wydajnie tworzyć dowolne komunikaty. E-papierowy rozkład jazdy składa się z dwóch wodoodpornych ekranów (13,3″), sterowanych z centralnego systemu. Informuje pasażerów o ważnych komunikatach oraz predykcji przyjazdu pojazdu dzięki technologii GPS.

Każda zmiana treści nie wymaga już dyżurnego, odbywa się zdalnie i automatycznie. Tablica pozwala na obsługę kilku języków, dzięki czemu miasto staje się bardziej przyjazne turystom.

Zapytaj o ofertę

Korzyści

Skrócony czas aktualizacji informacji
Nowoczesny design
Ekologiczna technologia
Predykcja na bieżąco

Jak działa e-papierowy rozkład jazdy?

Ekran pracuje w skrajnych temperaturach, już od -20°C  nawet do +50°C. E-papierowe rozkłady jazdy składają się z dwóch ekranów. każdy w rozmiarze 13.3” i mogą być aktualizowane za pomocą centralnego systemu lub zewnętrznego, wybranego przez zamawiającego, źródła informacji.

Z zasilaniem 12V ekrany e-ink mogą także wykorzystywać energię ze światła zmierzchowego (np. latarni ulicznych). W rozwiązaniu można również zastosować panele słoneczne umieszczone np. na dachu przystanku, które wyprodukują wystarczającą ilość energii, aby ekrany mogły zmieniać informacje przez całą noc raz na minutę.

Dowiedz się więcej

Wdrożenie w Tramwajach warszawskich

Pojawienie się elektronicznych rozkładów jazdy na przystankach tramwajowych w Warszawie zastąpiło ręczną pracę na miejscu, scentralizowanym procesem zarządzania i aktualizacji rozkładów jazdy dla każdej linii w systemie komputerowym.

Poznaj szczegóły wdrożenia czytając nasze case study.

Case studies

Welliot City na przystankach tramwajowych w Warszawie – wdrożenie w Tramwajach warszawskich

Czytaj więcej

Zapytaj o ofertę

Z chęcią poznamy Twoje potrzeby i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.