Naszą misją jest projektować, tworzyć i dostarczać bezpieczne rozwiązania z wykorzystaniem innowacji technologicznych ulepszających życie każdego z nas.
Grupa MCX
MCX Pro

Dostawca rozwiązań cybersecurity, smart city i telekomunikacyjnych. Pełni rolę integratora sprzedaży, obsługi i serwisu produktów całej Grupy.

DCX Innovations

Dostawca rozwiązań Smart City, wspierających inteligentną mobilność i zaawansowaną analitykę danych miejskich.

Ediko

Producent rozwiązań IoT i systemów Digital Signage. Dostawca usług i  rozwiązań informatycznych dla biznesu i instytucji publicznych.

Positive Geeks

Grupa ekspertów dostarczających usługi planowania, projektowania, tworzenia aplikacji i rozwiązań informatycznych.

S4C Operator

Dostawca rozwiązań dla społeczności lokalnych oraz jednostek samorządu. Producent aplikacji i systemów informatycznych dla sektora publicznego.

Odpowiedzialność społeczna

Naprawdę silną firmę można zbudować jedynie dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników, ale również zaufaniu partnerów biznesowych i wysokiej jakości usług dostarczonych klientom.

Mając to w pamięci, nie zapominamy również o naszym otoczeniu – zarówno w kontekście społecznym, jak i środowiskowym.

Jesteśmy świadomi wyzwań związanych z odpowiedzialnością za planetę, dlatego dbamy o ekologiczną perspektywę w każdym aspekcie naszej działalności – od energooszczędnych nawyków, przez zasilanie biura energią ze źródeł odnawialnych, po rozwój obszaru nowoczesnej energetyki.

Regularnie angażujemy naszych pracowników w pomoc potrzebującym i na rzecz ochrony środowiska. Chcemy, by poczucie odpowiedzialności i dostrzeganie innych były naturalną perspektywą w naszej firmie.

Utrzymujemy zrównoważony rozwój
Dbamy o zdrowie i rodzinę
Udzielamy się charytatywnie
Wspieramy edukację

Kariera w MCX

W naszej firmie tworzymy przestrzeń do rozwoju.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów ze swoich dziedzin.

Zobacz aktualne oferty
Wspólny plan połączenia transgranicznego
MCX HOLDCO B.V. w likwidacji oraz MCX Sp. z o.o.