Przejdźmy do konkretów

hero

O firmie

Kim jesteśmy?

Od ponad 30 lat tworzymy technologie z myślą o poprawie jakości życia i odpowiedzialności społecznej.  

Grupa MCX koncentruje się na budowie rozwiązań dla bezpiecznych i zielonych miastUważamy, że postępująca urbanizacja powinna iść w parze z troską o klimat, zapewnieniem bezpieczeństwa oraz poprawą miejskiego transportu. 

Dlatego wśród naszych produktów można znaleźć rozwiązania wspierające wytwarzanie i sprzedaż zielonej energii, poprawę bezpieczeństwa w mieście dzięki analizie obrazu wideo w przestrzeni publicznej czy też automatyzowanie płatności transporcie miejskim, na parkingach czy obiektach komercyjnych. Wspieramy też naszych klientów w zakresie bezpiecznej komunikacji i pracy zdalnej.  

 

Grupę MCX tworzą spółki: 

MCX 

Prezes Zarządu: Piotr Wiśniewski   Linkedin
Wiceprezes Zarządu: Dariusz Rosiński  Linkedin

MCX Pro 

Prezes Zarządu: Piotr Mechliński  Linkedin, Twitter
Wiceprezes Zarządu: Witold Wilmański   Linkedin

MCX Systems 

Prezes Zarządu: Piotr Mechliński Linkedin, Twitter
Wiceprezes Zarządu: Bartłomiej Rusiniak  Linkedin

 

Czym jest według nas CSR?

Od zawsze istotny był dla nas sposób w jaki budujemy i prowadzimy biznes. Naprawdę silną firmę można zbudować jedynie dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników, ale również zaufaniu partnerów biznesowych i wysokiej jakości usług dostarczonych klientom. Mając to w pamięci, nie zapominamy również o naszym otoczeniu - zarówno w kontekście społecznym, jak i środowiskowym.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ - Troska o rozsądne korzystanie z zasobów naturalnych, bezpieczeństwo i przyszłość – to tematy, w które angażujemy się na co dzień. Jesteśmy świadomi wyzwań związanych z odpowiedzialnością za planetę, dlatego dbamy o ekologiczną perspektywę w każdym aspekcie naszej działalności – od energooszczędnych nawyków, przez zasilanie biura energią ze źródeł odnawialnych, po rozwój obszaru nowoczesnej energetyki.

ZDROWIE I RODZINA – To pracownicy tworzą naszą firmę, dlatego ich zdrowie i samopoczucie są dla nas bardzo ważne. Pakiet medyczny przysługuje każdemu członkowi zespołu, bez względu na stanowisko. Oprócz tego regularne pozapłacowe benefity, spośród których każdy może wybrać coś dla siebie. Uczestniczymy w akcji Dwie Godziny dla Rodziny Fundacji Humanites, w ramach której kończymy wcześniej pracę, by wspólnie z najbliższymi świętować Międzynarodowy Dzień Rodzin. Ale o tym, jak ważne jest życie poza biurem, pamiętamy też na co dzień, dlatego jesteśmy elastyczni w ustalaniu godzin pracy i akceptujemy home office.

AKCJE CHARYTATYWNE – Regularnie angażujemy naszych pracowników w pomoc potrzebującym i na rzecz ochrony środowiska. Chcemy, by poczucie odpowiedzialności i dostrzeganie innych były naturalną perspektywą w naszej firmie.

Chciałbyś poznać nas bliżej, dołączyć do zespołu? Sprawdź czy nie szukamy kogoś takiego jak Ty