Dołącz do nas

Stale się rozwijamy i ciągle szukamy: właścicieli produktów, architektów rozwiązań, administratorów bezpieczeństwa, testerów, inżynierów bezpieczeństwa cybernetycznego i rozwiązań komunikacji biznesowej. Może jesteś tym, kogo szukamy.

W naszej firmie tworzymy przestrzeń do rozwoju. Zatrudniamy najlepszych specjalistów ze swoich dziedzin. Dołącz do naszego zespołu by tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania.

Sylwia Miller
HR Director
Nasze oferty pracy

Wierzymy, że o sukcesie decydują ludzie, dlatego stale inwestujemy w rozwój naszych pracowników – w MCX standardem jest dofinansowanie do nauki języków obcych.

Słuchamy Was, aby uczynić to miejsce jedynym w swoim rodzaju – wymarzonym miejscem pracy.

Nasze biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji w Warszawie – w pobliżu centrum handlowego, lokali usługowych i restauracji.

Nasze oferty pracy

Dbamy o środowisko pracy

Nasza przestrzeń biurowa została zaprojektowana z myślą o zrównoważonym i świadomym korzystaniu z zasobów naturalnych.

Zbieramy wodę deszczową, którą przechowujemy w zbiornikach, po czym wykorzystujemy do podlewania trawników i spłukiwania toalet. Biuro wyposażone jest również w instalację wody szarej, dzięki której jesteśmy w stanie oszczędzić do 30% wody.

O właściwą atmosferę pracy dbają zamontowane na dachu zaawansowane filtry, które zapewniają bezpieczeństwo przed cząsteczkami PM2.5, bakteriami, pyłkami, kurzem i innymi elementami składowymi smogu – czyniąc powietrze wewnątrz o wiele czystsze.

Budynek zasilamy w 100% zieloną energią od  jednej ze spółek sektora energetycznego Grupy MCX.

Skontaktuj się z naszym działem HR
    Zaznacz wszystkie zgody

    Firma MCX zobowiązuje się do ochrony i poszanowania Państwa prywatności, a Państwa dane osobowe będziemy wykorzystywać wyłącznie do administrowania Państwa kontem oraz do dostarczania produktów i usług, o które Państwo prosili. Od czasu do czasu chcielibyśmy się z Państwem skontaktować w sprawie naszych produktów i usług, jak również innych treści, które mogą Państwa zainteresować. Jeśli zgadzają się Państwo na kontakt z nami w tym celu, proszę zaznaczyć poniżej, aby określić, w jaki sposób mamy się z Państwem kontaktować:


    W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z tych komunikatów. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu rezygnacji z subskrypcji, naszych zasad ochrony prywatności oraz tego, w jaki sposób zobowiązujemy się do ochrony i poszanowania prywatności, należy zapoznać się z naszą Polityką Prywatności. Klikając przycisk wyślij poniżej, wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu dostarczania żądanych treści przez firmę MCX.