hero

Kariera

Praca w MCX - Rozpocznij z nami przygodę

Czy jesteś osobą z pasją? Masz głowę pełną pomysłów? Lubisz angażować się w projekty i pracować z zaangażowanymi ludźmi? Zależy Ci na elastyczności i miłej atmosferze w miejscu pracy? Możliwe, że to właśnie Ciebie szukamy!

Twoje zdrowie jest dla Ciebie priorytetem, dla nas również. Dlatego oferujemy naszym pracownikom szereg benefitów, które uczynią doświadczenie w naszej firmie jeszcze lepszym i pełnym nowych doświadczeń. Nieustannie zachęcamy naszych pracowników do budowania zdrowych nawyków nie tylko w biurze, ale i po za nim.

Nasza przestrzeń biurowa została zaprojektowana z myślą o zrównoważonym i świadomym korzystaniu z zasobów naturalnych. Budynek zasilamy w 100% zieloną energią, dostarczaną przez Polską Grupę Biogazową - jedną ze spółek sektora energetycznego Grupy MCX. Inteligentny system zarządzania infrastrukturą optymalizuje zużycie zasobów naturalnych, m.in. wody i energii w oparciu o detekcję ruchu, a także poprzez dostosowanie ogrzewania i chłodzenia budynku do warunków atmosferycznych. Tereny zielone nawadniamy wodą opadową, której nadmiar magazynujemy na wypadek suszy. Ograniczyliśmy również zużycie plastiku poprzez zainstalowanie we wszystkich kuchniach filtrów Cintropur gwarantujących najwyższą jakość wody uzdatnionej, promując tym samym kulturę picia kranówki wśród naszych pracowników.

Działania proekologiczne towarzyszą MCX od początku działalności, wciąż jednak myślimy o PRZYSZŁOŚCI nie przestając poszukiwać NOWYCH.

Aby zadbać o dobro naszych pracowników, oferujemy:

- Pakiet prywatnej opieki medycznej

- Kartę Multisport z którą wejdziesz do placówek sportowych na terenie całej Polski

- Luźne godziny pracy

- Opcje pracy zdalnej Home Office

- Atrakcyjne zniżki w wybranych punktach

 

Wierzymy, że o sukcesie decydują ludzie, dlatego stale inwestujemy w rozwój naszych pracowników – w MCX standardem jest dofinansowanie do nauki języków obcych.

Słuchamy Was, aby uczynić to miejsce jedynym w swoim rodzaju - wymarzonym miejscem pracy.

Nasze biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji w Warszawie - w pobliżu centrum handlowego, lokali usługowych i restauracji. 

Nasze aktualne rekrutacje:

  1. Kierownik Produktu (Product Manager) – Cyberbezpieczeństwo sieci IT. Dowiedz się więcej
  2. Key Account Manager – ICT i Cyberbezpieczeństwo. Dowiedz się więcej

FAQ:

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym działem rekrutacji hr@mcx.pl

Dowiedz się o nas więcej TUTAJ

Elastycznie i zespołowo

MCX to zespół ponad 250 specjalistów, którzy od lat są zaangażowani w rozwój nowoczesnych technologii. Stale się rozwijamy i ciągle szukamy: właścicieli produktów, architektów rozwiązań, administratorów bezpieczeństwa, testerów, inżynierów bezpieczeństwa cybernetycznego i rozwiązań komunikacji biznesowej. Może jesteś tym, kogo szukamy.