Specjalista ds. Prawnych

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Twój zakres obowiązków

  • prawne opiniowanie otrzymywanych projektów dokumentów, w tym procedur, umów, aneksów, porozumień,
  • przygotowywanie dokumentów umów, aneksów, porozumień, uchwał, pełnomocnictw, wniosków, pism procesowych oraz wszelkich innych dokumentów w sprawach dotyczących spółek z grupy, w szczególności z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego oraz handlowego, zamówień publicznych oraz prawa pracy,
  • prowadzenie spraw w postępowaniach rejestrowych oraz zgłoszeń do urzędowych rejestrów,
  • konsultacje w postępowaniach z zakresu prawa energetycznego,
  • przygotowywanie dokumentacji windykacyjnej,
  • przygotowywanie dokumentacji korporacyjnej,
  • uczestnictwo w konsultacjach prawnych z innymi działami spółki oraz z podmiotami zewnętrznymi,
  • bieżące śledzenie przepisów pod kątem zmian dotyczących zakresu działalności danej spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu prawa,
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym mile widziane doświadczenie w branży informatycznej i/lub energetycznej w spółce (in house lawyer),
  • możliwość połączenia pracy z odbywaniem aplikacji prawniczej (praca w niepełnym wymiarze czasu pracy, minimum 4/5),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w tym terminologii prawniczej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • samodzielność, zaangażowanie i efektywność w działaniu,
  • nastawienie na osiąganie celów,
  • rzetelność, sumienność i dokładność,
  • inicjatywa, dyplomacja i dyskrecja.

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole,
  • miłą atmosferę pracy,
  • rozwój zawodowy pod opieką doświadczonych radców prawnych,
  • udział w szkoleniach z wybranych dziedzin prawa,
  • dogodną formę zatrudnienia,
  • pakiet medyczny Enel – Med.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”