Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż na rynku polskim rozwiązań z obszarów: ICT oraz Cyberbezpieczeństwo (testy, audyty, rozwiązania systemowe)
  • budowanie długofalowych i efektywnych relacji biznesowych z pozyskanymi oraz obecnymi klientami
  • współtworznie polityki sprzedaży oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • współtworzenie rozwiązań biznesowych z partnerami i klientami, zgodnie z obecnymi trendami na rynku
  • aktywne monitorowanie rynku i identyfikowanie oraz kwalifikowanie szans sprzedażowych
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • negocjowanie i przygotowanie umów z partnerami i klientami

Nasze wymagania

  • min. 10 – letnie doświadczenie w przygotowaniu, sprzedaży i realizacji rozwiązań ICT i / lub cyberbezpieczeństwa w sektorze B2B, w tym  min 3 – letnie doświadczenia w sprzedaży rozwiązań dedykowanych pod potrzeby klienta
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z firmami z obszarów rynku – przemysł i produkcja, energetyka, logistyka i transport, finasne i bankowość, chemia, retail i e-commerce
  • doświadczenie i samodzielność w prowadzeniu negocjacji handlowych i realizacji kontraktów biznesowych (doświadczenie powinno być poparte sukcesami w postaci wdrożeń u klientów końcowych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 / C1 według skali Rady Europy
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywa, kreatywność
  • gotowość do podróży służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
  • możliwość wpływu na strategię firmy i portfolio rozwiązań
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, auto służbowe do wykorzystywania w celach prywatnych)
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie karty Multisport
  • program emerytalny dofinansowany przez firmę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”