Wdrożenia

Jeśli szukasz eksperta, który poprowadzi Cię przez trudny proces wdrożenia oprogramowania to zapraszamy do kontaktu. Możemy być twoim partnerem zarówno jako dostawca wdrażanego oprogramowania jak również jako ekspert wspierający w procesie wdrożenia przez firmy trzecie.

Rekomendowane przez nas metodyki projektowania zwinnego (SCRUM) pozwalają na szybszą dostępność oprogramowania do codziennej pracy operacyjnej. Oznacza to, że najważniejsze funkcje tworzonego oprogramowania są dostarczane w pierwszej kolejności.

Automatyzacja procesów (DevOps) to dodatkowy element, który pozwala skrócić czas kolejnych wdrożeń.

W ramach tego procesu możemy również wesprzeć proces testowania i kontroli jakości planując i wykonując m.in. testy funkcjonalne, niefunkcjonalne w tym testy bezpieczeństwa.

Zapytaj o ofertę

Utrzymanie i serwis

Dzięki szerokiej wiedzy na temat różnych rozwiązań IT możemy zaproponować kompleksowe usługi od pierwszej do trzeciej linii wsparcia. W przypadku przejęcia usługi świadczonej przez innego dostawcę opracowujemy proces tranzycji wiedzy i udoskonalamy procesy serwisowe oraz narzędzia pracy. W ramach usługi możemy również zaproponować świadczenie rozwoju utrzymywanych aplikacji.

To co wyróżnia nas zespół to m.in. unikalne doświadczenie w prowadzeniu serwisu i utrzymania terminali płatniczych oraz systemów wspierających produkcję biogazu.

Smart Plant

Rozwiązanie optymalizujące istniejące biogazownie przystosowane do jednego substratu. System pozwala na wprowadzanie zróżnicowanego materiału oraz zarządzanie i planowanie produkcji biogazu.

Przeczytaj więcej o rozwiązaniu Smart Plant. Poznaj 4 moduły systemu wspierające codzienną operację jednej lub wielu lokalizacji biogazowni.

Case studies

Biogas Smart Plant

System optymalizacji biogazowni obniżający koszty produkcji
Czytaj więcej

Zapytaj o ofertę

Z chęcią poznamy Twoje potrzeby i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.