Zscaler Zero Trust Exchange

Chmura i urządzenia mobilne umożliwiają transformację cyfrową, dzięki czemu firmy stają się bardziej elastyczne i konkurencyjne. Pracownicy, klienci i partnerzy używają usług SaaS, takich jak Microsoft 365 i chmura publiczna, do wdrażania swoich aplikacji. Użytkownicy korzystający z tych rozwiązań stają się coraz bardziej mobilni – mogą korzystać z dowolnego urządzenia w każdym miejscu.

W wyniku tych zmian można zaryzykować stwierdzenie, że dzisiaj częściej pracujemy poza siecią firmową niż wewnątrz niej. A to oznacza, że stare modele zabezpieczeń które wcześniej dobrze funkcjonowały, już nie działają. Biura i oddziały są połączone z rozproszonymi zasobami , takimi jak centrum danych, za pośrednictwem drogich łączy MPLS WAN. Użytkownicy będący poza biurem zazwyczaj łączą się z tą siecią przez VPN, aby uzyskać dostęp do aplikacji, co jest drogie, powolne i trudne w działaniu.

Chmura i świat mobilny wymagają nowego podejścia do sieci, nowego podejścia do bezpieczeństwa. I tutaj rozwiązaniem są produkty takie jak Zscaler Zero Trust Exchange.

Zapytaj o pełną ofertę
Korzyści Zscaler Zero Trust Exchange:
Zmniejszenie kosztów IT
Eliminacja powierzchni ataku
Zapobieganie bocznemu ruchowi
Bezpośrednie połączenie w chmurze
Do pobrania
Westcon Menlo Security

Menlo (CASB Cloud Access Security Broker) –  zapobiega atakom na urządzenia użytkowników poprzez odizolowanie wszystkich treści z Internetu w stale zabezpieczonych przeglądarkach w chmurze.

Z tego względu klienci mają zapewnione całkowite wyeliminowanie infekcji złośliwym oprogramowaniem oraz zmniejszenie o ponad 95% przypadków utraty danych uwierzytelniających i podobnych redukcji wycieków danych firmowych. Jednocześnie rozwiązanie to nie ma wpływu na komfort użytkowania.

Dowiedz się więcej

Zaufali nam:

Zapytaj o ofertę

Chciałbyś lepiej poznać naszą ofertę albo masz jakieś pytania dotyczące konkretnych rozwiązań? Zapraszamy do kontaktu.