Przejdźmy do konkretów

hero

Wideokonferencje

Poznaj najwyższą jakość wideo

Usługa Wideokonferencji MCX Pro to coś więcej niż obraz i głos. Wysokiej jakości wyposażenie sal konferencyjnych, możliwość udostępniania różnego rodzaju treści oraz integracja z narzędziami do pracy grupowej to tylko niektóre jej zalety. Na końcu liczy się jakość, obraz, dźwięk, brak opóźnień w przesyle danych. To wszystko składa się na nasze doświadczenie, nasz pozytywny odbiór i to, że wcale nie czujemy jakbyśmy prowadzili spotkanie na odległość.

Masz takie doświadczenie? Jeśli nie to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wideokonferencji. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości Twoich spotkań przygotujemy dla Ciebie projekt wyposażenia Twojej Sali konferencyjnej. Przygotujemy dla Ciebie projekt, w którym oprócz terminali dopasujemy odpowiednie nagłośnienie integrując na koniec wszystkie elementy w jeden, łatwy do zarządzania system.

Oferowane przez nas rozwiązania obejmują terminale wideokonferencyjne do wyposażenia sal wideokonferencyjnych z monitorami i nagłośnieniem, jak również wirtualne, bezsprzętowe pokoje wideokonferencyjne oferowane w modelu usługowym.

NASZE ROZWIĄZANIA

Wideoterminale
Urządzenia przeznaczone dla różnego typu przestrzeni roboczych oraz użytkowników końcowych – od zaawansowanych terminali grupowych do sal konferencyjnych, po proste terminale all-in-one dla małych przestrzeni, terminale nabiurkowe, wideotelefony, jak również aplikacje na urządzenia mobilne (tablety, smartfony).

Wirtualne pokoje

Idealne rozwiązanie do pracy zespołowej. Wirtualne obszary spotkań, chat, udostępnianie plików, wideokonferencje, cyfrowe tablice – wszystkie najważniejsze narzędzia w jednym, bezpiecznym miejscu, z zaawansowanym szyfrowaniem end-to-end. Personalne pokoje wideokonferencyjne w chmurze zapewniają zawsze dostępne bezpieczne miejsce do wielostronnych wideokonferencji.

 • Wysoką jakość wideo

  Zaawansowane audio i wideo jakości HD – wszyscy widzą się i słyszą tak jakby byli w tym samym pomieszczeniu

 • Wygodę użytkowania

  Intuicyjny interfejs użytkownika na każdym urządzeniu gwarantuje łatwą obsługę

 • Efektywność

  Zaawansowane rozwiązania usprawniające przebieg spotkania jak m.in. automatyczne kadrowanie osoby zabierającej głos, udostępnianie materiałów, przenoszenie trwającej rozmowy na urządzenia mobilne i na odwrót

 • Bezpieczeństwo

  Najwyższy poziom szyfrowania AES 128 bit

 • Oszczędność

  Wirtualne pokoje wideokonferencyjne nie wymagają od Ciebie inwestycji CAPEX vs OPEX

Praca zdalna z Cisco Webex

MCX jako Premier Partner firmy Cisco dostarcza rozwiązania Cisco Webex, wspierające organizacje w komunikacji i rozwoju biznesu na odległość. Praca zdalna z Cisco Webex

Zainteresowało Cię to rozwiązanie? Skontaktuj się z nami