Komunikacja zintegrowana (UC)

Płynny przepływ informacji i dokumentów przekłada się bezpośrednio na sprawne funkcjonowanie każdej organizacji. Mając to na uwadze, wiele firm inwestuje w nowoczesne narzędzia UC (unified communication) pozwalające nie tylko na wymianę plików i komunikację, ale oferujące również możliwość łączenia współpracowników w taki sposób, aby praca hybrydowa czy z różnych lokalizacji  odbywała się w sposób płynny i bez problemów.

Platformy tego typu łączą w sobie narzędzie do komunikacji, integrują się z pocztą i kalendarzem elektronicznym, oferują możliwość prowadzenia wideokonferencji i wiele innych. Dodatkowo w zależności od wymagań biznesowych mogą być rozwiązaniem chmurowym lub on-premis.

Jeżeli zastanawiasz się, jak tego typu rozwiązanie poprawi funkcjonowanie Twojej organizacji – porozmawiaj z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zapytaj o szczegóły rozwiązania
Komponenty platformy UC:
Połączenia telefoniczne
Planowanie spotkań
Wideokonferencje
Komunikator
Webinary
Ankiety
Wydarzenia online
Whiteboard
Quizy
Statystyki i raportowanie
Jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które polecamy naszym klientom zostało zaprojektowane już od początku jako mocno rozbudowany ekosystem komunikacyjny. Dzięki tej koncepcji wystarczy jedna aplikacja do dzwonienia, wysyłania dokumentów i wiadomości, wideokonferencji, prowadzenia szkoleń, nauczania i prowadzenia bezpiecznych negocjacji.
  • Tłumaczenie w czasie rzeczywistym​
  • Rozpoznawanie gestów​
  • Interaktywna współpraca​
  • Wysoka jakość transmisji, wycinanie szumów​
  • Szyfrowanie połączeń​
  • Prowadzenie ankiet na żywo
Jakie korzyści przyniesie Ci wdrożenie rozwiązania UC?
Dostępność z wielu urządzeń
Łatwy obieg dokumentów elektronicznych
Oszczędność – wiele funkcjonalności w jednym narzędziu
Łączność pomiędzy lokalizacjami
Usprawnienie współpracy

Czy wiesz, że przeprowadzone w 2021 roku badania wskazują, że 77% użytkowników zakłada korzystanie z pracy hybrydowej jako stały model pracy? Dostarcz swoim pracownikom odpowiednie narzędzia do płynnej współpracy.

Nasi partnerzy:

Zapytaj o ofertę

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące prezentowanej oferty – zapraszamy do kontaktu.