Zaawansowane systemy monitoringu

Telewizja przemysłowa to sprawdzony i skuteczny sposób na dozór nad budynkami firmowymi, magazynami, procesem produkcji, pracownikami, ale również nieruchomościami prywatnymi – jak dom czy garaż.

Można jej używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wybierając odpowiedni monitoring przemysłowy można bez problemu dostrzec takie szczegóły jak twarz osoby, która porusza się po terenie nieruchomości lub numery rejestracyjne pojazdów, który parkują w bezpośrednim sąsiedztwie monitorowanych budynków.

Wszystko to realizowane jest z wykorzystaniem nowoczesnych kamer przemysłowych, które oferują kolorowy obraz w wysokiej rozdzielczości, będącą jednym z najważniejszych parametrów przy wyborze tych produktów.

Zapytaj o pełną ofertę rozwiązań

Jak to działa?

Obraz ze wszystkich kamer przekazywany jest do jednego miejsca, tzw. „centrali”, która rozpoznaje nie naturalne zachowania na strzeżonym terenie, po rozpoznaniu zdarzenia – wszczyna alarm, dzięki temu pracownicy mogą w prosty i wygodny sposób obserwować dany obszar i w razie potrzeby natychmiastowo zareagować.

System może być dowolnie konfigurowany, z opcją podpięcia różnych kamer ( szybko obrotowe, panelowe, kopułkowe, wandaloodporne, alarmujące dymem czy temperaturą), czy rejestratora danych ( z opcją przechowywania w chmurze o dostępie swobodnym )

Ze względu na niezwykle wysoką efektywność w procesie monitorowania niebezpiecznych zdarzeń, niemal nieograniczone możliwości skalowania, a także coraz większą ofertę produktową telewizji przemysłowej i systemach CCTV, są one obecnie wykorzystywane w obiektach o różnej wielkości – zarówno w miastach, na stadionach i lotniskach, jak i w małych firmach czy domach jednorodzinnych.

Funkcjonalności inteligentnych systemów CCTV

informacja o zdarzeniu w czasie rzeczywistym
rozpoznawanie różnych obiektów i osób
szybki dostęp do zgromadzonych danych
wysoka jakość materiału video
aktywacja działań prewencyjnych
integracja z innymi systemami budynkowymi

Nasi partnerzy:

Zapytaj o ofertę

Z chęcią poznamy Twoje potrzeby i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.