Diagnoza i budowa bezpiecznego środowiska pracy

Risk Monitor to dedykowane rozwiązanie wspierające Twoje działania w zbudowaniu bezpieczeństwa IT Twojej instytucji.
Koncepcja rozwiązania opiera się na dwóch kluczowych procesach.

1. Analiza obecnej sytuacji, ocena poziomu bezpieczeństwa isniejącej infrastruktury a także realizowanych procedur. 

Do tego celu wykorzystujemy autorskie rozwiązanie, które w formie ankietowego badania pozwala przeprowadzić dogłębną diagnozę bezpieczeństwa.

Dzięki niemu w zaledwie 30-40 minut łatwo i bez konieczności posiadania dużej wiedzy w tym kierunku samodzielnie lub przy wsparciu naszego specjalisty, przeprowadzisz diagnozę bezpieczeństwa IT.

Raport będący wynikiem tego badania, pomoże namierzyć Ci obszary, które wymagają natychmiastowych działań. W ten sposób sprawnie zminimalizujesz ryzyko zagrożeń i uchronisz się przed możliwymi stratami.

Sprawdź jak wygląda diagnoza bezpieczeństwa RiskScope

2. Wdrożenie usług, opracowanie procesów i budowanie świadomości użytkowników.

Dysponując już wiedzą na temat potencjalnych zagrożeń i istniejących luk w systemach zabezpieczeń, podejmujemy działania mające na celu usunięcie zdiagnozowanych problemów.

Cykliczny skan podatności, audyt komunikacji sieciowej i pakiet narzędzi RiskStudio to elementy, którymi jesteśmy w stanie zaadresować najbardziej zaawansowane potrzeby techniczne. Dodatkowo przez cały okres trwania współpracy będziemy Cię wspierać w realizacji procesu edukacji Twoich pracowników a także przygotowaniu i wdrożeniu nowych procedur bezpieczeństwa.

Poznaj pełną ofertę rozwiązania RiskMonitor
Korzyści z wykorzystnia rozwiązania Risk Monitor

Sięgając po Risk Monitor zatrudniasz dedykowanego managera firmy w obszarze zarządzania cyberbezpieczeństwem, a także audytora bezpieczeństwa – dostępnych o każdej porze 24/7.

Dzięki temu, samodzielnie i bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy dokonasz diagnozy bezpieczeństwa IT (przy pomocy dedykowanego modułu – RiskScope) i przygotujesz swoją firmę na rozmaite scenariusze wykorzystując odpowiednio skonstruowane procesy i procedury.

Wyposażysz również swoje przedsiębiorstwo w zaawansowany system, który automatyzuje proces wykrywania i usuwania zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa technologicznego. Podejmie także działania niezbędne do sprawnej eliminacji wykrytego niebezpieczeństwa.

Czytaj więcej
Co zyskujesz dzięki rozwiązaniu RiskMonitor
Znaczna oszczędność czasu
Łatwa, intuicyjna obsługa
Pełne wsparcie konsultacyjne
Profesjonalna diagnoza
Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Napisz lub zadzwoń do naszego specjalisty.