Diagnoza i budowa bezpiecznego środowiska pracy

Risk Monitor to dedykowane rozwiązanie wspierające Twoje działania w zbudowaniu bezpieczeństwa IT Twojej instytucji.
Koncepcja rozwiązania opiera się na dwóch kluczowych procesach.

1. Analiza obecnej sytuacji, ocena poziomu bezpieczeństwa isniejącej infrastruktury a także realizowanych procedur. 

Do tego celu wykorzystujemy autorskie rozwiązanie, które w formie ankietowego badania pozwala przeprowadzić dogłębną diagnozę bezpieczeństwa.

Dzięki niemu w zaledwie 30-40 minut łatwo i bez konieczności posiadania dużej wiedzy w tym kierunku samodzielnie lub przy wsparciu naszego specjalisty, przeprowadzisz diagnozę bezpieczeństwa IT.

Raport będący wynikiem tego badania, pomoże namierzyć Ci obszary, które wymagają natychmiastowych działań. W ten sposób sprawnie zminimalizujesz ryzyko zagrożeń i uchronisz się przed możliwymi stratami.

Zapytaj o diagnozę bezpieczeństwa

2. Wdrożenie usług, opracowanie procesów i budowanie świadomości użytkowników.

Dysponując już wiedzą na temat potencjalnych zagrożeń i istniejących luk w systemach zabezpieczeń, podejmujemy działania mające na celu usunięcie zdiagnozowanych problemów.

Cykliczny skan podatności, audyt komunikacji sieciowej i pakiet narzędzi RiskStudio to elementy, którymi jesteśmy w stanie zaadresować najbardziej zaawansowane potrzeby techniczne. Dodatkowo przez cały okres trwania współpracy będziemy Cię wspierać w realizacji procesu edukacji Twoich pracowników a także przygotowaniu i wdrożeniu nowych procedur bezpieczeństwa.

Poznaj pełną ofertę RiskMonitor
Co zyskujesz dzięki rozwiązaniu RiskMonitor
Znaczna oszczędność czasu
Łatwa, intuicyjna obsługa
Pełne wsparcie konsultacyjne
Profesjonalna diagnoza
Korzyści z wykorzystnia rozwiązania Risk Monitor

Sięgając po Risk Monitor zatrudniasz dedykowanego managera firmy w obszarze zarządzania cyberbezpieczeństwem, a także audytora bezpieczeństwa – dostępnych o każdej porze 24/7.

Dzięki temu, samodzielnie i bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy dokonasz diagnozy bezpieczeństwa IT (przy pomocy dedykowanego modułu – RiskScope) i przygotujesz swoją firmę na rozmaite scenariusze wykorzystując odpowiednio skonstruowane procesy i procedury.

Wyposażysz również swoje przedsiębiorstwo w zaawansowany system, który automatyzuje proces wykrywania i usuwania zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa technologicznego. Podejmie także działania niezbędne do sprawnej eliminacji wykrytego niebezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Nasi partnerzy:

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Napisz lub zadzwoń do naszego specjalisty.