Systemy NDR

Gdy atakujący włamał się do Twojej sieci i zaczyna rozprzestrzeniać się wewnątrz, przenosząc się z urządzenia na urządzenia, szybkość Twojego działania jest krytyczna by temu zapobiec. Prawdopodobnie przestępca obejrzał już niektóre zabezpieczenia i znalazł sposoby by je ominąć.

Dobrze jeżeli Twój zespół bezpieczeństwa dysponuje systemem NDR, który obserwuje całą komunikację w obrębie sieci i jest w stanie wykryć rozprzestrzenianie wewnętrzne, podejrzane zachowanie użytkowników i nowe, nieautoryzowane urządzenia, gdy tylko się połączą.

Zapytaj o pełną ofertę
NDR jak to działa

Systemy wykrywania i reagowania na zagrożenia sieciowe (NDR – Network Detection & Respond) zapewniają głęboką widoczność sieci. Korzystając z najbardziej zaawansowanych dostępnych technik wykrywania chronią Cię – w czasie zbliżonym do rzeczywistego – przed wszystkimi znanymi i nieznanymi zagrożeniami cybernetycznymi, na które narażona jest Twoja sieć.

Realizowane procesy
WYKRYWANIE
WIDOCZNOŚĆ
ODPOWIEDŹ
Wczesne wykrywanie i zapobieganie zagrożeniom bezpieczeństwa
Wizualizacja całej komunikacji sieciowej
Automatycznie reaguje na wszelkie zdarzenia
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o wszelkich złośliwych programach, oprogramowaniu ransomware, RAT, zero-days i problemach z wydajnością
Uzyskaj pełny i praktyczny przegląd całej komunikacji sieciowej, urządzeń i zachowań użytkowników
Wykorzystaj zaawansowaną technologię automatycznego i ręcznego blokowania zagrożeń oraz zarządzania incydentami

Wykrywając pojawiające się zagrożenia i luki w zabezpieczeniach, wykorzystując sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, NDR szybko powstrzymuje ataki, oszczędzając czas i pieniądze oraz pomagając w wykrywaniu i unikaniu potencjalnych problemów z siecią.

Narzędzie do wykrywania i reagowania w sieci wypełnia również luki pozostawione zarówno przez starsze, jak i nowoczesne rozwiązania IDS/IPS w sieciach IT oraz IOT (przemysłowych).

Korzyści z rozwiązań NDR
oszczędność czasu
szybkie powstrzymanie ataku
wypełnienie luk bezpieczeństwa
automatyzacja procesów

Nasi partnerzy:

Zapytaj o ofertę

Chciałbyś lepiej poznać naszą ofertę albo masz jakieś pytania dotyczące konkretnych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu.