Z pomocą naszych ekspertów uzyskasz wiedzę o najlepszych rozwiązaniach technologicznych, pomożemy Ci opracować strategię transformacji cyfrowej i opracujemy mapę architektury IT dla twojej organizacji.

W kolejnym kroku projektowania poszczególnych systemów IT możemy być twoim partnerem w obszarach takich jak projektowanie, architektura systemu, procesy DEVOPS, UX\UI.

Zapytaj o ofertę
Projekt

Projekt rozpoczynamy od wywiadu i zebrania wymagań klienta oraz poznaniu jego wyobrażenia na temat nowych rozwiązań. W ramach fazy projektowej przenosimy te pomysły do ​​makiet UX/UI z zachowaniem zasad designu i najlepszych praktyk.

Przygotowany w tej fazie prototyp służy do prezentacji i oceny zgodności z pierwotnymi założeniami. Służy również do badań fokusowych prowadzonych na wybranej grupie odbiorców.

W ramach usługi szacujemy również budżet niezbędny do wdrożenia produktu w wersji podstawowej umożliwiającej wprowadzenie na rynek (MVP). Ocena kosztów obejmuje również szacunki związane z dalszym rozwojem produktów oraz potencjalnymi zmianami wynikającymi z analizy reakcji rynku na prezentowane MVP.

Architektura

Zbudowanie odpowiedniego stosu technologicznego to pierwszy, ale niezwykle ważny krok w projektowaniu architektury produktu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wybierać najlepsze technologie, frameworki, biblioteki i inne komponenty.

Odpowiedni dobór tych elementów pozwala zapewnić, że zbudowany system będzie działać sprawnie i zapewni wysokie standardy bezpieczeństwa jednocześnie pozostając elastyczny i podatny na konieczne zmiany w czasie.

DEVOPS

Przy masowych zastosowaniach chmury obliczeniowej oraz konteneryzacji infrastruktury, wdrożenie procesów i narzędzi do automatyzacji procesów wytwórczych i operacyjnych jest wymogiem.

Nowoczesne ekosystemy łączą technologie jak nigdy dotąd. Aby zapewnić stabilność, skalowalność i niezawodność systemów, architektura jest skoncentrowana na automatyzacji od samego początku fazy projektowania.​

Zapewniamy naszym klientom nasze najlepsze doświadczenia z procesami dotyczącymi infrastruktury chmurowej oraz rozwiązaniami on-premise. Możemy doradzić jak zoptymalizować proces wytwórczy oraz utrzymanie środowisk IT – poświęcamy wiele uwagi temu, aby infrastruktura była jak najbardziej zautomatyzowana i efektywna kosztowo.

UX/UI

Oko kupuje opakowanie, a nie produkty, które się w nim znajdują.​

Dlatego nawet najbardziej zaawansowana i wysokiej jakości aplikacja może zostać pominięta w cyfrowym świecie, jeśli nie spodoba się na pierwszy rzut oka, a zwłaszcza jeśli jej interfejs nie będzie intuicyjny.

Jeśli potrzebujesz partnera, który doradzi Ci jak zaprojektować interfejs użytkownika, chciałbyś odświeżyć wygląd starej aplikacji – nasi eksperci UX/UI są do twojej dyspozycji.

Zapytaj o ofertę

Z chęcią poznamy Twoje potrzeby i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.