Warranticon – wsparcie dla działań operacyjnych

Warranticon to integrator systemów posiadający moduły, które odpowiadają na takie potrzeby biznesów jak system magazynowy, serwisowy czy sprzedażowy. Rozwiązanie zostało zaprojektowane w sposób, który umożliwia wykorzystanie w pracy tych mechanizmów, które są najbardziej potrzebne użytkownikowi. Wraz z rozwojem firmy lub zwiększeniem potrzeb – można z łatwością rozszerzać system o kolejne funkcjonalności.

System Warranticon został podzielony na kilka modułów funkcjonalnych, z których każdy dedykowany jest do obsługi jednej z branż:

 • E-commerce
 • WMS
 • Obsługa serwisowa
 • FSM
Zapytaj o szczegóły rozwiązania
Moduł E-commerce

Integracja Warranticon’u z silnikiem sklepu internetowego, pozwala na przeniesienie ciężaru logistyki do dedykowanego narzędzia. System gromadzi zamówienia, stany magazynowe i katalogi produktów, co pomaga usprawnić pełny proces logistyki magazynowej. Znakowanie towarów i dokumentów kodami kreskowymi pomaga zaoszczędzić czas w procesach operacyjnych.

Zastosowane rozwiązanie znacząco wpływa na eliminację błędów wynikających z ręcznej obsługi zamówień, minimalizację zwrotów i reklamacji. Skracając czas realizacji jednego zamówienia nawet do 30 sekund.

Pakiety:

 • Pakiet Noti – mechanizmy rezerwacji towaru oraz powiadomień e-mail i SMS dla sklepów internetowych. Możliwość zwiększenia sprzedaży o nawet 20% poprzez utrzymanie zainteresowania klienta danym produktem.
 • Starter – Warranticon Mini dla Shopify – w pełni automatyczna integracja z platformą Shopify usprawniająca procesy zarządzania gospodarką magazynową i logistyką sprzedaży.
Dowiedz się więcej
Moduł WMS

Warehouse Management System posiada w pełni niezależne mechanizmy zarządzania procedurami magazynowymi, które w wyniku integracji z systemami ERP – współpracują, aby centralizować i synchronizować odpowiednie informacje.

Większość systemów ERP lub systemów klasy WMS udostępnia funkcjonalności inwentaryzacji stanów magazynowych. Warranticon za pośrednictwem integracji (np. z SubiektGT) pozwala w jednym miejscu tworzyć wszystkie niezbędne dokumenty, a jednocześnie wyraźnie rozbudować parametryzację przedmiotów.

Główną zaletą rozwiązania jest zarządzanie lokalizacją produktów z poziomu jednego systemu i wzrost wydajności firmy dzięki optymalizacji i kontroli procesów magazynowych.

Dowiedz się więcej
Moduł FSM

Wbudowany moduł Field Service Management pomaga zarządzać usługami terenowymi oraz zapewnia skuteczną obsługę na miejscu śledząc zadania, zarządzając personelem i utrzymując wgląd w operacje.

Typowe funkcje modułu, zwiększają koordynację między biurem domowym, magazynem i technikami terenowymi, oszczędzając czas i pieniądze firmy przy jednoczesnym przyspieszeniu transakcji.

FSM – Warranticon sprawdza się nie tylko w firmach świadczących serwis i korzystających z outsourcingu, ale również wśród tych firm, które potrzebują dokonać indywidualnego rozdziału i grupowania wielu użytkowników.

Dowiedz się więcej
Moduł Ticket

Warranticon to system ticketowy, dzięki któremu z łatwością uporządkujesz trafiające zgłoszenia z różnych źródeł. System ticketowy poprawia jakość obsługi i zadowolenie klienta. System realizuje uporządkowanie zgłoszeń, ich procesowanie oraz szybkie powiadamianie klienta o statusie realizacji.

Za pełny proces obsługi zgłoszenia odpowiadają zadania – które profilowane są z uwzględnieniem rozszerzonych funkcjonalności kontroli statusu i realizacji.

Co zyskujesz?

 • Uporządkowanie napływających zgłoszeń
 • Zarządzanie zgłoszeniami i zadaniami
 • Moderację statusu zadań
 • Szybką obsługę a z nią – zadowolenie klientów
 • Oszczędność czasu i pracy
 • Wygodną obserwację postępów
 • Zawsze dostępną historię klienta w jednym miejscu
Dowiedz się więcej
Co zyskasz dzięki Warranticon?
Uporządkujesz zgłoszenia i usprawnisz jakość obsługi klienta
Osiągniesz wzrost wydajności i zoptymalizujesz procesy magazynowe
Efektywniej zarządzisz dużą liczbą zadań realizowaną przez pracowników terenowych
Wyeliminujesz błędy wynikające z ręcznej obsługi zamówień w Twoim e-commerce
Warranticon – opis funkcjonalności
Zapytaj o ofertę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy do kontaktu.