E-papier dla biznesu i placówek instytucji publicznej

Digital signage to rewolucja w obszarze wizualnej komunikacji. To nowoczesna technologia papieru elektronicznego, która umożliwia ekologicznie oraz wydajnie tworzyć i publikować dowolne komunikaty.

Dzięki możliwości zdalnego zarządzania ekranami, aktualizacja informacji odbywa się natychmiastowo. Rozwiązanie ma zastosowanie w instytucjach publicznych, transporcie miejskim oraz branży retail, w której zmiany cenówek są szczególnie dynamiczne.

 

Zapytaj o ofertę
Elektroniczna tablica informacyjna

Duża e-papierowa tablica informacyjna dla instytucji publicznych i biznesu. Minimalny pobór energii przy rozmiarze 31.2″. Tablica sprawdzi się w przestrzeniach publicznych, w których informacje są często aktualizowane – np. godzin pracy, kolejek.

Instytucja nie musi drukować nowszych komunikatów dla wszystkich oddziałów, aktualizacja następuje w sposób automatyczny we wszystkich lokalizacjach (również z możliwością planowania harmonogramu zmian).

Dowiedz się więcej
Welliot Poster – tablica informacji dla administracji publicznej

Codzienna wymiana materiałów drukowanych wiąże się z zarówno z kosztami wydruku, jak również z możliwymi pomyłkami na etapie przygotowania oraz dystrybucji informacji.

Instalacja elektronicznych tablic wyeliminowała te problemy, usprawniając codzienną pracę urzędników.

Case studies
Elektroniczna tablica informacyjna w Wydziale Spraw Cudzoziemców w Poznaniu
Czytaj więcej
Cyfrowe tabliczki informacyjne

Wygodne, elektroniczne tabliczki wykorzystywana zarówno do oznaczenia sal konferencyjnych oraz pokoi, jak i do wyświetlania krótszych informacji (np. w formie potykaczy, tabliczek na kontuarze etc.). Oferowane rozwiązanie dostępne jest w formacie od 7,5” – 13,3”.

Połączenie nowoczesnych technologii e-papieru z NFC i WiFi, pozwala aktualizować wyświetlane treści w czasie rzeczywistym zgodnie z zaplanowanym wcześniej harmonogramem lub ad-hoc, zależnie od zaistniałej potrzeby.

Dowiedz się więcej
Elektroniczne cenówki

Energooszczędna tabliczka cenowa dla półek sklepowych – rozwiązanie dla dynamicznej branży handlu detalicznego. Znacząco skraca czas aktualizacji cen produktów czy ofert specjalnych oraz zmniejsza ilość pomyłek w wydrukach i oznaczeniach.

Rozwiązanie pozwala w sposób scentralizowany zmieniać wyświetlane informacje oraz planować grafik zmian. Zarządzanie wieloma lokalizacjami staje się o wiele łatwiejsze.

Dowiedz się więcej
Korzyści
Ekologiczna technologia
Skrócony czas aktualizacji informacji
Nowoczesny design
Panele słoneczne

Nasi partnerzy:

Zapytaj o ofertę

Z chęcią poznamy Twoje potrzeby i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.