Przejdźmy do konkretów

hero
Płatności

Płatności i terminale

MCX jako doświadczony uczestnik rynku płatniczego w Polsce zapewnia kompleksową obsługę logistyczną, włączając w to:
• Obsługę magazynu i dostaw
• Serwis terminali
• Wsparcie techniczne użytkownika

Nowoczesne rozwiązania dla płatności

MCX jest ekspertem w płatnościach dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dedykowanemu zespołowi specjalistów. Oferujemy dla naszych klientów zarówno terminale dla urządzeń samoobsługowych, jak i wielofunkcyjne mobilne terminale działające na systemie Android. Zapoznaj się z naszą ofertą, a my pomożemy Ci zwiększyć przychody poprzez ułatwienie procesowania transakcji bezgotówkowych

Dowiedz się więcej o naszych terminalach mobilnych i samoobsługowych

Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy

Terminal mobilny


Mobilny terminal Sunmi oparty na systemie operacyjnym Android, który posiada szeroką gamę dodatkowych funkcjonalności takich jak drukarka, czytnik kodów czy kasa fiskalna. Dodatkowo dzięki Platformie MCX umożliwia integrację z dedykowanymi aplikacjami i branżowymi rozwiązaniami.

Terminal samoobsługowy


Dwumodułowy terminal iSelf DUO dedykowany dla urządzeń samoobsługowych takich jak automaty vendingowe, parkometry, myjnie, stacje paliw. Rozwiązanie zapewnia prosty i łatwy w obsłudze interfejs klienta. Seria iSelf jest odporna na najbardziej wymagające i różnorodne warunki środowiskowe, którym poddawane są urządzenia samoobsługowe umieszczone na zewnątrz.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz kontaktowy