hero
Płatności

Płatności i terminale

MCX jako doświadczony uczestnik rynku płatniczego w Polsce zapewnia kompleksową obsługę logistyczną, włączając w to:

• Obsługę magazynu i dostaw

• Serwis terminali

• Wsparcie techniczne użytkownika

Nowoczesne rozwiązania dla płatności

MCX jest ekspertem w płatnościach dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dedykowanemu zespołowi specjalistów. Oferujemy dla naszych klientów zarówno terminale dla urządzeń samoobsługowych, jak i wielofunkcyjne mobilne terminale działające na systemie Android. Zapoznaj się z naszą ofertą, a my pomożemy Ci zwiększyć przychody poprzez ułatwienie procesowania płatności bezgotówkowych. Jak wynika z zestawień Narodowego banku Polskiego ilość transakcji bezgotówkowych nieustannie się zwiększa, a okres pandemii spowodował, że więcej klientów rezygnuje z gotówki. Zwiększ swoje przychody wybierając rozwiązanie płatnicze dostosowane do rodzaju swojej działalności.

Dowiedz się więcej o naszych terminalach mobilnych i samoobsługowych

Terminal mobilny

Mobilny terminal Sunmi oparty na systemie operacyjnym Android, który posiada szeroką gamę dodatkowych funkcjonalności takich jak drukarka, czytnik kodów czy kasa fiskalna. Dodatkowo dzięki Platformie MCX umożliwia integrację z dedykowanymi aplikacjami i branżowymi rozwiązaniami.

Terminal samoobsługowy

Dwumodułowy terminal iSelf DUO dedykowany dla urządzeń samoobsługowych takich jak parkometry, myjnie, stacje paliw, biletomaty. Rozwiązanie dla płatności zapewnia prosty i łatwy w obsłudze interfejs klienta. Seria iSelf jest odporna na najbardziej wymagające i różnorodne warunki środowiskowe, którym poddawane są urządzenia samoobsługowe umieszczone na zewnątrz.

Terminal samoobsługowy

Terminal z serii iSelf DUO przeznaczony do płatności bezgotówkowych wraz z aplikacją płatniczą dla urządzeń samoobsługowych. Terminal samoobsługowy

Terminal mobilny

Bazujące na systemie Android w pełni funkcjonalne mobilne komputery, łączące w sobie najlepsze cechy otwartej platformy systemowej z najnowszymi osiągnięciami sprzętowymi. Terminal mobilny

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami: