Przejdźmy do konkretów

hero

Ochrona danych w chmurze

Twoje firmowe dane w chmurze z nami będą bezpieczne

Korzystanie z chmury stawia przed działami IT nowe wyzwania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i kontroli. Tradycyjne systemy bezpieczeństwa muszą zostać uzupełnione o nowe mechanizmy, które zapewniają ochronę danych i aplikacji w tym środowisku, dostępnych z dowolnego miejsca i urządzenia.

Czy jesteś pewien, że Twoje dane w chmurze są bezpieczne? Czy monitorujesz dostęp do tych danych? Myślisz, że standardowa identyfikacja i autoryzacja użytkowników jest wystarczająca? Czy kontrolujesz kto i kiedy pobiera Twoje dokumenty? W celu zachowania najwyższego bezpieczeństwa, środowisko chmury obliczeniowej potrzebuje dedykowanych, dla swojej specyfiki rozwiązań.

Oferowane przez nas rozwiązania obejmują kontrolę dostępu do chmury obliczeniowej z dowolnego miejsca i urządzenia (CASB). Ze względu na rosnącą popularyzację migracji firmowych serwerów poczty do chmury skupiliśmy również swoje działania wokół skutecznej archiwizacji maili, dającej możliwość szybkiego ich odtworzenia

NASZE ROZWIĄZANIA

Zabezpieczenie dostępu do chmury - CASB

System pozwalający na kontrolę dostępu do zarządzanych i niezarządzanych aplikacji chmurowych z dowolnego miejsca i urządzenia. Zapewnia ochronę danych w chmurze z zastosowaniem reguł DLP, szyfrowaniem wrażliwych danych, ochronę zasobów chmurowych przed malware, oraz danych firmowych na urządzeniach mobilnych BYOD.

Archiwizacja poczty w chmurze

System archiwizacji poczty, pozwalający na prosty dostęp do archiwum skrzynki pocztowej oraz przeglądanie, pobieranie, drukowanie lub odpowiadanie na wiadomości historyczne. Rozwiązanie oferuje bezpieczne aplikacje dla wszystkich platform mobilnych. W sytuacji utraty urządzenia mobilnego pozwala na zdalne usunięcie danych firmowych, a na wypadek pomyłki, na ich zdalne przywrócenie.

 • Kontrolę i monitoring

  Bezpieczeństwo i monitoring dowolnej aplikacji chmurowej

 • Bezkompromisowa ochrona dostępu

  Bezagentowa i mocna kontrola dostępu do chmury z zasadą zero-zaufania. SSO, MFA, UEBA

 • Bezpieczeństwo danych

  Ochrona przed wyciekiem danych z chmury (DLP) i utratą maili dzięki archiwizacji

 • Ultra szybkie odzyskiwanie poczty

  Wyszukiwanie zarchiwizowanych maili w czasie poniżej 1 sekundy, niezależnie od ilości danych

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami