Programista

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Twój zakres obowiązków

  • udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania w zakresie systemów płatniczych (analiza, projekt, implementacja, testowanie, dokumentowanie pracy)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy z systemami płatniczymi
  • doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych (embedded)
  • doświadczenie w stosowaniu zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (np. SCRUM, XP)
  • doświadczenie w pracy z systemami ciągłej integracji i recenzji kodu
  • doświadczenie w korzystaniu z wzorców projektowych
  • znajomość zagadnień z zakresu komunikacji od strony programistycznej (TCP/IP, GPRS/3G, PSTN, RS232, MDB)
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa informacji (PCI, kryptografia, TLS)
  • znajomość innych języków programowania (C++, Python, Java)
  • umiejętność pisania testów (np. w Google Test/Google Mock

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
  • możliwość wpływu na strategię firmy i portfolio oferowanych rozwiązań
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie karty Multisport
  • program emerytalny dofinansowany przez firmę
  • elastyczne godziny pracy

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”