Przejdźmy do konkretów

hero

Cisco Webex Training

Angażuj swoich kursantów podczas interaktywnych szkoleń on-line

Poszerz zasięg i efektywność szkoleń firmowych, szkolnictwa publicznego i prywatnego, dzięki szkoleniom online w Cisco Webex Training Center. Ułatw dostarczanie wysoce skutecznych instrukcji na żywo każdemu, w dowolnym miejscu. Zapewnij dynamiczne, interaktywne środowisko uczenia się i lepiej zarządzaj udziałem publiczności. Poszerz zasięg swoich inicjatyw e-learningowych bez powiększania personelu i kosztów.

Cisco Webex Trianing niesie korzyści dla przedsiębiorców i edukacji


• Zwiększenie elastyczności dzięki szkoleniom just-in-time
• Lepiej wyszkolony personel
• Możliwość przekształenia programu szkoleniowego w centrum zysków, generując przychody dzięki e-commerce i zwiększając frekwencję dzięki kodom promocyjnym

• Przyciągaj uczniów dzięki atrakcyjniejszym metodom uczenia się online dzięki wideo na żywo w wysokiej rozdzielczości.
• Pomóż uczniom osiągnąć cele uczenia się dzięki lepszej współpracy i zarządzaniu komunikacją w klasie.
• Oceń efektywność szkolenia za pomocą testów i ankiet, raportów obecności i komentarzy.
• Utwórz cyfrową bibliotekę nagranych wykładów na żądanie do przyszłego użytku.

 • Cisco Webex Hands-On Lab

  Unikalna funkcja Hands-On Lab zapewnia uczestnikom wysoce bezpieczny dostęp do zdalnych komputerów w celu praktycznego uczenia się aplikacji i wykonywania ćwiczeń. Sesje laboratoryjne mogą być prowadzone podczas szkoleń na żywo lub na żądanie.

 • Tematyczne Pytania i odpowiedzi, oraz sesje breakout

  Śledź pytania i odpowiedzi filtrując je tematycznie. Paneliści mogą ustalać priorytety pytań, wyświetlać odpowiedzi publicznie i prywatnie lub przypisywać pytania i odpowiedzi współpracownikowi. Przydziel uczestników do wirtualnych pokoi dla projektów grupowych i burzy mózgów. Następnie dołącz do sesji grupowych, aby ocenić ich postępy i ułatwić dyskusję. Uczniowie mogą udostępniać prezentacje i dokumenty, tablice i aplikacje w ramach swoich przełomowych sesji.

 • Ankiety, opinie uczestników i wskaźnik uwagi

  Zbieraj opinie z co najmniej jedną ankietą podczas sesji i natychmiast tabeluj wyniki ankiety, aby podzielić się z klasą. Uczestnicy mogą również „podnieść ręce”; system automatycznie ustawia żądania, abyś mógł odpowiadać na pytania według kolejności zgłoszeń. Oceniaj indywidualną i ogólną uwagę grupy w dowolnym momencie za pomocą wizualnego wskaźnika uwagi.

 • Zintegrowany silnik testowy

  Zmierz wydajność klasy, testując uczniów przed, podczas lub po sesjach treningowych na żywo. Dostarcz różne typy testów, w tym wielokrotny wybór, prawda lub fałsz, wypełnij puste pole i esej. Możesz także skorzystać z automatycznego oceniania i raportowania, a także przechowywać i wykorzystywać testy do innych sesji.

 • Nagrywanie i odtwarzanie

  Przechwytuj i przechowuj nagrania sesji w celu ich ponownego wykorzystania i przeglądania za pomocą zintegrowanej funkcji nagrywania sieciowego. Przesyłaj nagrania strumieniowo w sesjach na żywo lub publikuj je, aby studenci mogli je odtwarzać w dogodny dla nich sposób. Nagrania rejestrują wszystkie aspekty sesji, w tym audio, dane, wideo i adnotacje.

Praca zdalna z Cisco Webex

MCX jako Premier Partner firmy Cisco dostarcza rozwiązania Cisco Webex, wspierające organizacje w komunikacji i rozwoju biznesu na odległość. Praca zdalna z Cisco Webex

Cisco Webex Events

MCX dostarcza rozwiązanie, które pomaga klientom poszerzać zasięg działania biznesuna poprzez organizowanie profesjonalnych konferencji on-line Cisco Webex Events

Cisco Webex Support

MCX dostarcza rozwiązanie, które umożliwia oferowanie zdalnego wsparcia helpdesk, dzięki czemu obsługa klilenta będzie bardziej kompleksowa i efektywna Cisco Webex Support

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

 • ul. Gotarda 9
  02-683 Warszawa
  tel. (22) 548 4888
  fax (22) 548 4848
  e-mail:

 • Grupa MCX

  MCX Sp. z o.o.
  NIP: 527-01-04-226, Nr KRS: 0000025013
  Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
  XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  Kapitał zakładowy: 10 100 000 PLN

  MCX Systems Sp. z o.o.
  NIP: 527-23-94-955, Nr KRS: 0000154801
  Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
  XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

  MCX Pro Sp. z o.o.
  NIP: 5213589516, Nr KRS: 0000373845
  Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
  XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego